You have no items in your shopping cart.
Kuvaus
Yksityiskohdat
Mikä tekee villalenkeistä kudotuista matoistamme niin erityisiä? Ne on valmistettu hienoimmasta 100% Uuden Seelannin villasta, ja tehty käsin aivan erityisellä huolella. Nämä matot eivät ainoastaan näytä pehmeiltä ja lämpimiltä vaan ne todella ovat sitä. Kabir-matosta nousee jalkoihisi ihana lämpö. Sen kauniit luonnonvalkoisen ja harmaan sävyt tekevät siitä helpon sijoittaa useimpiin huoneisiin.
Malli: | Villamatto suljetuista lenkeistä |
Materiaali: | 100% Villaa |
Taustakangas: | Villaa & puuvillaa |
Valmistus: | Käsin |
Valmistusaika: | Noin 4 viikkoa |
Valmistusmaa: | India |
Maton paksuus: | 2 cm |
Kysymyksiä?: | [email protected]m |
Mikä villamatto suljetuista lenkeistä
Mikä intialainen villamatto
Sukhi myy upeita intialaisia villa- ja huopamattoja. Meillä on valtava valikoima värejä, kuvioita ja tyylejä.Taitavat käsityöläiset valmistavat kaikki matot. Viikkojen ajan he solmivat mattoja. Niinpä mattojen kuviot ja koot vaihtelevat, ja jokainen voi löytää valikoimastamme oman suosikkinsa.
Intialaiset Sukhi-matot tehdään korkealaatuisista langoista ja villasta. Kaikkien mattojen laatu myös tarkastetaan huolellisesti ennen kuin ne lähetetään tilaajalle. Siksi me olemmekin johtava käsinkudottujen intialaisten mattojen toimittaja.